Lansare de carte – Confesiunile unui orfan

În anul acesta  apare o nouă carte sub denumirea „Confesiunile unui orfan”.

Răsfoind cu multă atenție și interes această carte, veți putea întâlni noi impresii și întâmplări din povestea de viață a unui tânăr , căruia viața de până acum, nu i-a oferit șansa unei copilării fericite, alaturi de o familie, și care reușește în prezent să găsească puterea de a visa la o familie , devenind chiar el însuși „un părinte „pentru copiii asemeni lui.
Citește și continuă visul acestui tânăr, având ocazia prin intermediul asociației T.I.B.E.R.I.U.S., să poți contribui la realizarea unui alt mare vis al acestui tânăr, Tiberiu, prin înființarea unui centru privat, astfel putând beneficia și alți copii orfani de sprijin și îndrumare către o profesie de succes, dar în același timp de a demonstra societății de azi ,că și cu un mic ajutor din partea unor oameni binevoitori, copiii orfani pot avea șansa de a deveni niște oameni realizați, și de ce nu, reale modele de urmat.